Fungování školní jídelny od 30. listopadu

 

Od 30. listopadu začnou ve školní jídelně fungovat dva výdeje stravy. Byly dokončeny všechny úpravy ke zkapacitnění, instalace nových zařízení, vč. revizí všech technologií.

 

30. listopadu se vrací žáci do škol:

  • 1. stupeň + 9. třídy v režimu prezenční výuky,

  • 6. – 8. třídy ve střídavém režimu (část prezenčně, část distančně).

 

 

ŽÁCI V PREZENČNÍ VÝUCE

Žáci se budou stravovat ve školní jídelně tak, jak jsou zvyklí:

  • Žáci 1. – 4. tříd

  • ZŠ U Obory ve Veřejné jídelně - DPS II (družina i samostatní)

  • ZŠ Jandusů ve Školní jídelně:

  • Družina v 1. patře

  • Samostatně docházející v přízemí

 

  • Žáci 5. – 9. tříd obou škol se stravují samostatně v přízemí Školní jídelny.

S ohledem na dodržení platných opatření budou odděleni žáci jednotlivých škol a to jak ve frontě na výdej, tak při sezení a vracení použitého nádobí.

 

Stále je možnost odebrání obědu v krabičce bez polévky.

 

 

ŽÁCI V DISTANČNÍ VÝUCE

Žákům bude vydáván oběd v krabičkách od 12:45–14:00 hodin z nově přistavené části Školní jídelny od parkoviště.

 

 

SENIOŘI

Školní jídelna stále vaří i pro seniory a zajistí jim také dovoz obědů. Pokud o službu máte zájem, volejte 739 008 676.

 

 

Vzhledem k trvání nouzového režimu a chybějícím zaměstnancům jídelny se bude i nadále vařit jedno jídlo. Od návratu žáků do školy, tedy od 30. 11. bude zrušen dotovaný oběd pro rodiče. Školní jídelna zajistí dostatek hygienických prostředků k ošetření rukou, oddělení homogenních skupin žáků škol a značky k rozestupům ve frontách. Žáci snímají roušky pouze při jídle, když sedí u stolu.

 

 

Dne 24. listopadu školní jídelna nevaří z důvodu přerušených dodávek elektřiny, avizovaných PRE. Jídlo dětem zajistí rodiče.

 

 

Sledujte webové stránky MČ, škol a školní jídelny.

 

 

Fungování školní jídelny v době uzavření škol a nouzového stavu

Z důvodu vládních opatřeních k pandemii nemoci covid-19, zejména pak uzavření 1. a 2. stupně základních škol, podpory domácí výuky a ochrany seniorů, zavádíme od 2. listopadu změny ve stravování ve školní jídelně.

DĚTI + RODIČE

Bude možnost přiobjednat si k dětskému jídlu jeden oběd navíc za dotovanou a další za plnou cenu.

Pro děti přihlášené v objednávkovém systému bude výdej dotovaných obědů za běžnou cenu 25–28 Kč (dle věkové kategorie) za oběd včetně krabičky. K dětskému obědu bude možnost si přiobjednat ještě jeden oběd v ceně 35 Kč a další v ceně 88,- Kč. Na jeden dětský účet lze tedy objednat až tři obědy. Bude vydávána jednotná velikost dospělých porcí.

Výdej krabiček bude probíhat od 11h do 14h ve školní jídelně z okénka vedle hlavního vchodu pod stříškou (proti bývalé poště) po předchozím objednání. Objednávkový systém bude nastaven během čtvrtka 29. 10. 

SENIOŘI

Městská část Praha 22 zavádí zdarma rozvoz dotovaných obědů ze školní jídelny pro seniory nad 65 let. Senioři se mohou přihlašovat k odběru obědů na telefonním čísle 739 008 676 vždy na celý týden dopředu. Nabídka platí i pro občany běžně využívající pečovatelskou službu a to do odvolání podle vývoje pandemie.

Senioři, kteří nebudou využívat rozvozu, si mohou vyzvednout jídlo ve veřejné jídelně v DPS II v čase 11–11.30 hodin.

Prosíme všechny strávníky, aby dodržovali výše uvedené časy pro výdej obědů a stravování a všechna platná bezpečnostní opatření. Buďte ohleduplní, noste roušky a dodržujete rozestupy. Děkujeme.

 

Aktuality

Od 1. 2. 2020 změna ceny stravného pro dospělé strávníky.

22.01.2020 10:12
Vážení strávníci, ceny stravného v roce 2020 se zvyšují od 1. 2. 2020 pro dospělé strávníky o 8,- Kč, jelikož se zvýšila mzdová i provozní režie. Kalkulace na potraviny postačuje i s plánovaným zvýšením cen potravin. Skupina strávníků Cena v roce...

Fotogalerie - Jídelna

Záznamy: 5 - 5 ze 10
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>